Dresy

Na stranu  10 | vše       1 | 2 Vpřed
Podkategorie:

Pánské,

Dámské,

Dětské

Arcore MARION

Arcore MARION

Dámský cyklodres Arcore MARION z příjemného, rychleschnoucího materiálu s originálním potiskem na předním i zadním díle. Dolní kraj je stažený do gumy se silikonovým páskem. Nezbytnou součástí je praktická trojdílná kapsa na zadním díle.

499 Kč
Arcore CIVET

Arcore CIVET

Pánský cyklodres Arcore CIVET z příjemného a rychleschnoucího materiálu, v jednoduchém designu. Na zadním díle je praktická trojdílná kapsa a střih má prodloužená záda. Elastický dolní lem dresu se silikonovým páskem na spodní straně je velmi přijemný na nošení a nevyhrne se vám při jízdě.

299 Kč
Arcore BETT

Arcore BETT

Dámský cyklistický dres Arcore BETT je ušitý z funkčního materiálu s vynikajícími parametry prodyšnosti, odvodu potu a s chladivým efektem. Triko má krátký rukáv a pohodlný ergonomický střih s prodlouženým zadním dílem.

399 Kč 199 Kč
Arcore BETHANY

Arcore BETHANY

Dámský cyklodres Arcore BETHANY v jednoduchém designu, vyrobený z příjemného a rychleschnoucího materiálu. Na zadním díle je praktická trojdílná kapsa na všechny nezbytnosti. Po celém dolním obvodu je našitá guma s protiskluzovým silikonovým páskem, která vám zajistí, že bude dres držet a nevyhrne se.

299 Kč
Arcore MATYAS

Arcore MATYAS

Pánský cyklistický dres Arcore MATYAS z funkčního materiálu s vynikajícími parametry odvodu potu a chladivým efektem. Dres má krátký rukáv a ergonomický střih s prodlouženým zadním dílem trika.

499 Kč 249 Kč
Arcore MLHOS

Arcore MLHOS

Pánský cyklistický dres Arcore MLHOS s krátkým rukávem je vyroben z funkčního materiálu s vynikajícími parametry prodyšnosti, odvodu potu a s chladivým efektem. Jistě oceníte i reflexní prvky, které zvýší vaši bezpečnost.

449 Kč 249 Kč
Arcore DANIEL 140 - 170

Arcore DANIEL 140 - 170

Dětský cyklistický dres Arcore DANIEL s krátkým rukávem z funkčního materiálu s vynikajícími parametry prodyšnosti, odvodu potu a s chladivým efektem. Elastické triko má prodloužený zadní díl a je opatřeno reflexními prvky na předním i zadním díle pro lepší viditelnost.

399 Kč 199 Kč
Arcore IRENE

Arcore IRENE

Dámský cyklistický dres Arcore IRENE vyroben z funkčního a prodyšného materiálu s vynikajícími parametry odvodu potu a chladivým efektem. Ergonomický střih s prodlouženým zadním dílem trika zaručí maximální pohodlí. Jistě oceníte i reflexní prvky pro lepší viditelnost.

449 Kč 249 Kč
Arcore MAXIM

Arcore MAXIM

Pánský cyklistický dres Arcore MAXIM z funkčního materiálu, který skvěle odvádí pot a má chladivý efekt. Dres má ergonomický střih s prodlouženým zadním dílem trika. Krátký zip na předním díle je podložen légou a v horní části zakončen ochranou brady vůči oděru.

549 Kč 249 Kč
Arcore MABEL

Arcore MABEL

Dětský cyklodres Arcore MABEL z příjemného, rychleschnoucího materiálu s originálním potiskem na předním i zadním díle. Dolní kraj je stažený do gumy se silikonovým páskem. Nezbytnou součástí je praktická trojdílná kapsa na zadním díle.

379 Kč
Na stranu  10 | vše       1 | 2 Vpřed