Kalhoty

Na stranu  10 | vše       1 | 2 | 3 Vpřed
Podkategorie:

Pánské,

Dámské,

Dětské

Arcore MALI

Arcore MALI

Dámské cyklistické šortky Arcore MALI z elastického materiálu, který zajišťuje volnost pohybu a pohodlí. Šortky mají bezešvou, anatomicky tvarovanou cyklistickou vložku s antibakteriální úpravou.

599 Kč 99 Kč
Arcore ARMAND

Arcore ARMAND

Pánské cyklokalhoty Arcore ARMAND se šlemi a dlouhými nohavicemi na zip v dolním kraji. Jsou vyrobené z elastického a prodyšného materiálu, který se společně s technologií plochých švů postará o vaše pohodlí a komfort. Nedílnou součástí je všitá anatomicky tvarovaná stélka pro váš komfort.

699 Kč
Arcore BRIGITA

Arcore BRIGITA

Dámská cyklistická sukně Arcore BRIGITA je vyrobena z příjemného elastického materiálu, který se postará o Vaše pohodlí a komfort při celodenním výletu na kole. Součástí jsou všité vnitřní šortky s anatomicky tvarovanou stélkou. Na zadním díle je praktická kapsa na zip.

799 Kč
Arcore FARIMA

Arcore FARIMA

Dámské cyklistické šortky Arcore FARIMA z elastického materiálu, který zajišťuje volnost pohybu a pohodlí. Šortky mají bezešvou, anatomicky tvarovanou cyklistickou vložku s antibakteriální úpravou.

499 Kč 99 Kč
Arcore BARCA

Arcore BARCA

Dámské cyklistické 3/4 kalhoty Arcore BARCA z elastického materiálu pro volnost pohybu. Kalhoty mají bezešvou, anatomicky tvarovanou cyklistickou vložku s antibakteriální úpravou pro maximální pohodlí. Materiál je nejen pružný, ale v oblasti kolenní jamky navíc vysoce prodyšný.

599 Kč 299 Kč
Arcore MIK

Arcore MIK

Pánské cyklistické kraťasy Arcore MIK jsou vhodné jako spodní vrstva. Elastický a vysoce prodyšný materiál zajišťuje volnost pohybu a pohodlí.

349 Kč 199 Kč
Arcore KIRA

Arcore KIRA

Pohodlné dětské cyklošortky volného střihu Arcore KIRA vyrobené z lehkého a rychleschnoucího materiálu. Součástí jsou odnímatelné vnitřní šortky s anatomicky tvarovanou stélkou, vyrobené z prodyšného a na omak příjemného materiálu. Tyto šortky se postarají o pohodlí a komfort i při celodenním výletu nejen na kole. Navíc oceníte množství praktických kapes.

699 Kč
Arcore MINA

Arcore MINA

Dámské cyklistické šortky Arcore MINA vhodné jako spodní vrstva. Kraťasy jsou z vysoce prodyšného materiálu pro maximální volnost pohybu. Bezešvá cyklistická vložka s antibakteriální úpravou zajišťuje pohodlí při jízdě.

349 Kč 249 Kč
Arcore AMADEO

Arcore AMADEO

Pánské šortky Arcore AMADEO jsou vyrobené z prodyšné síťoviny a jsou tak vhodné pod volné kraťasy na cyklistiku. Anatomicky tvarovaná stélka je součástí tohoto produktu.

399 Kč
Arcore AMANDA

Arcore AMANDA

Dámské cyklistické kalhoty 3/4 délky Arcore AMANDA z prodyšného elastického materiálu, v jednoduchém a snadno kombinovatelném designu. Dolní lem nohavic je stažený gumou. Nezbytnou součástí je anatomicky tvarovaná vnitřní stélka.

499 Kč
Na stranu  10 | vše       1 | 2 | 3 Vpřed