2. vrstva

Na stranu  vše
Podkategorie:

Pánské,

Dámské,

Dětské

Arcore EVELYN

Arcore EVELYN

Dámská hybridní mikina se stojáčkem Arcore EVELYN je vhodná na běžecké lyžování či jiné zimní sportovní aktivity.  Zateplené panely na předním i zadním díle ochrání před chladným počasím. Rukávy a boční panely ze strečového materiálu umožní komfort při pohybu. Vnitřní strana je z jemného, počesaného fleecu. Originální design oceníte i při běžném volnočasovém nošení.

999 Kč 499 Kč
Arcore ENOS

Arcore ENOS

Pánská polopropínací mikina Arcore ENOS se stojáčkem. Mikina je vyrobena z příjemného a kvalitního elastického materiálu pro maximální komfort při pohybu. Vnitřní strana z jemného počesaného fleecu zvyšuje míru zateplení. Mikina je vhodná pro široké spektrum sportovních aktivit.

449 Kč od 249 Kč
Arcore FILI

Arcore FILI

Dětskou polopropínací fleecovou mikinu Arcore FILI využijete jako druhou vrstvu do chladného počasí. Perfektně se hodí na lyžování a jiné sportovní a outdoorové aktivity.

299 Kč
Arcore ISLA

Arcore ISLA

Dámská celorozepínací mikina Arcore ISLA se stojáčkem. Mikina je vyrobena z příjemného materiálu, který je z vnější strany hladký a z vnitřní strany počesaný. Vhodná pro outdoorové aktivity i volnočasové nošení.

499 Kč 349 Kč
Arcore RODAN

Arcore RODAN

Pánská polopropínací fleecová mikina Arcore RODAN je ideální jako druhá vrstva do chladného počasí. Hodí se perfektně na lyžování a další sportovní a outdoorové aktivity.

399 Kč
Arcore FILI

Arcore FILI

Dětská polopropínací fleecová mikina Arcore FILI je perfektní jako druhá vrstva do chladného počasí. Skvěle se hodí na lyžování a další sportovní a outdoorové aktivity.

299 Kč 229 Kč
Arcore NEDA

Arcore NEDA

Dámská polopropínací fleecová mikina se stojáčkem Arcore NEDA je ideální jako druhá vrstva do chladného počasí. Výborně se hodí na lyžování a další sportovní a outdoorové aktivity.

399 Kč
Na stranu  vše